Seznamka Zlín

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
17 mil 
13 mil 
Počet uživatelů v ČR
720 tis 
Podíl žen
57 %
? %
52 %
? %
? %
Délka úvodního dotazníku
10 min
2 min
30 min
2 min
1 min
Placené
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 14 hlasy, průměrně 4.9 z 5

Seznamka Zlín je další z kategorií, kterou dnes najdete u některých online seznamek. A jaké výhody vám takové seznámení může nabídnout? Pokud jste z tohoto valašského města, vězte, že seznámení s někým, kdo je také místním patriotem, pro vás bude jistou volbou a jen těžko šlápnete vedle.

Výhody

Výhody takového seznámení spočívají zejména v úspoře za cestování, znalosti místních možností vyžití a v neposlední řadě také v podobné nátuře či mluvě. Ačkoliv se to nezdá, i rozdílné nářečí může být překážkou v lásce a není právě obvyklé, aby společně žili například obyvatelé Prahy a právě obyvatelé valašského města Zlína.

Další plus seznamky pro Zlín spočívá v možnosti společného bydlení a tedy i sdílení nákladů na domácnost. Pokud si najdete skutečně vhodný protějšek, pak vám již nic nebrání ve společném životě, který bude úspornější než doposud. Výsledkem jsou pak zbývající finance, které můžete využít třeba na společnou dovolenou s novým přítelem či přítelkyní. Seznamka Zlín ale není jen pro patrioty, ale také pro ty, kdo zde pracují, nebo žijí jen přechodně.