Gay seznamky

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 18 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Díky internetu se v současnosti můžou snadno seznamovat také gayové. Platí ovšem stejná bezpečností pravidla, či zásady, které je dobré dodržovat, tedy především být opatrný. Také na internetových seznamkách pro gaye se objevují čas od času pochybná individua a takovým je třeba se vyhnout. Co na vás může ještě číhat, pokud se rozhodnete takovou online seznamku pro gaye využít?

  • Omezení osobní svobody
  • Nebezpeční násilí
  • Nebezpeční pohlavních nemocí
  • V mnoha případech se dostavuje zklamání

Je třeba být vytrvalý, protože i seznamky pro homosexuálně zaměřené muže, jsou směsicí různých charakterů. I když se může na první pohled a po přečtení informací v profilu stát, že vám bude protějšek připadat dokonalý, ovšem ve finále zapláčete. Buďte trpělivý a nebojte se vyzkoušet více rande s potenciálními partnery.

Známost či sex?

Gayové můžou volit z velkého množství současných seznamek, přitom je důležité rozlišit nejprve, zda vám jde jen o sexuální dobrodružství, nebo spíše o dlouhodobý vztah. Rovněž můžete získat pouze kamaráda do nepohody, se kterým budete například podnikat výlety a zábavné akce.

Samozřejmostí je, že seznamky pro gaye, které jsou primárně zaměřeny na sexuální vyžití, mohou být o něco problematičtější, než je tomu v případě seznámení pro účely plnohodnotného vztahu.

Jaké sekce by měla taková seznamka nabízet?

Internetové gay seznamky se rozdělují na různé sekce, a čím je jich více, tím bude váš výběr pestřejší, nabídne se vám více možností. Zkrátí se čas, který byste jinak strávili prohledáváním webu. Neměly by zajisté chybět klasické kategorie, jako on hledá jeho, a pak jsou zde další, v podstatě nadstandardní sekce, kupříkladu rychlé seznámení, erotické seznámení, přátelství či pouhé chatování. Někdo nehledá jen sex či vztah fyzický, ale najde se i překvapivě hodně mužů, co jim stačí jen kontakt v podobě elektronické pošty. Proč ne, vždyť je to také bezpečnější a láska může vzniknout i na základě vzájemné komunikace.

Komplexní hledání

Buďto můžete hledat v kategoriích, nebo se spolehněte na mnohem sofistikovanější vyhledávání, díky kterému se vám ukážou pouze relevantní partneři na lásku či na sex. Právě způsob hledání je velmi důležitý při hledání dokonalé gay seznamky, neboť může značně urychlit možnost seznámení. Volte si proto takové portály, které nabízí hledání partnera podle věku, krajiny, tělesných proporcí nebo na základě fotografií. Dalo by se říct, že čím více takových parametrů zadáváte, tím je hledání přesnější.

Registrace

Ve většině případů se musíte registrovat rovněž na online gay seznamce, získáte tím lepší přístup a více funkcí. Tak například se pro vás otevře možnost odpovídat na inzeráty okamžitě prostřednictvím chatu. Po registraci a přihlášení získáte také možnost upravovat svůj vlastní profil. Pokud to tedy myslíte s hledáním vztahu nebo erotiky vážně, neváhejte se registrovat a založit si profil, podle kterého vás budou kontaktovat potenciální partneři. Některé seznamky mohou být i bez registrování, jejich spolehlivost však nebývá tak vysoká.

Poradny a help centra

Když narazíte na takových stránkách pro gaye na rubriky poradna či help centrum, můžete zajásat. Dostane se vám dostatek informací o tom, jak si hledat protějšek, kam zavítat na akce a v neposlední řadě dostanete radu ohledně samotného partnerského života.

Neméně pak oceníte články, po jejichž přečtení budete zase o něco moudřejší a svůj vztah dokážete řešit s nadhledem.

Kluby pro seznámení

Na internetových seznamkách pro gaye naleznete někdy také seznam klubů, do kterých se můžete vydat za zábavou a samozřejmě za seznámením. Právě návštěvy takových zábavných podniků vám otevrou spoustu nových okýnek a výběr partnerů může být velmi široký. Navíc je poznáte také fyzicky, a to ihned. Využijte proto seznamku nejen jako inzertní portál, ale také jako zdroj informací. Výsledkem pak bude nalezení toho pravého, se kterým budete sdílet život, nebo sexuálního partnera pro chvilky potěšení.

Známé gay seznamky:

  • Nakluky.eu
  • Netboys.cz
  • iBoys.cz
  • Sweetboys.cz
  • Nalovu.cz