Seznamka pro zadané

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
13 mil 
17 mil 
2,9 mil 
Počet uživatelů v ČR
720 tis 
 
158 tis 
Podíl žen
52 %
? %
57 %
53 %
45 %
Délka úvodního dotazníku
30 min
2 min
10 min
2 min
15 min
Placené
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Společnost se určitým způsobem vyvíjí a vyvíjí se také vztahová pestrost a politika vztahů. Už dávno není nevěra až takovým hříchem a partneři si ponechávají více volnosti. Samozřejmě ne každý má tu náturu a dokáže tolerovat svému protějšku občasný úlet, nebo dokonce vedlejší vážný vztah. Můžete tak hledat diskrétně a online, abyste zabránili prozrazení, nebo si hledat vedlejší vztah po domluvě s partnerem. A proč se v současnosti tolik rozšiřují řady právě ženatých mužů a vdaných žen, co hledají milence či kamaráda?

Nuda

Jako první se samozřejmě nabízí nuda ve vztahu, a ta může pramenit buďto z nedostatku zájmu ze strany partnera, nebo jednoduše z jeho povahy. Důvodem je ale často také nepřítomnost jednoho z účastníků vztahu, jak jinak, z pracovních důvod, a to už se dostáváme k dalšímu motivu pro seznamování pro zadané.

Práce a cestování

Nadměrná pracovní vytíženost a časté pracovní cesty nejdou se vztahy příliš dohromady, a tak se dnes spousta lidí zaměřuje pouze na krátkodobější či erotické vztahy, nebo se tak trochu obrní a stanou se z nich populární singlové. Pokud už ovšem jste lapeni v chomoutu a váš partner je neustále „v trapu“, i vy možná zavítáte na takovou seznamku pro zadané.

Vyhaslá láska

S tím, jak je společnost stále demokratičtější, alespoň to tak je na evropském území, koná se také více rozvodů i rozchodů, jednoduše z nedostatku lásky a vzájemného porozumění. Pravda je bohužel spíše taková, že skutečný milostný vztah nevydrží celý život. A tak emancipované ženy a mužové, co mají rádi dobrodružství a kteří již nenachází ve svém současném vztahu smysl, si hledají milence. Je otázkou, zda má vůbec cenu takový vztah udržovat a tajit své donedávna drahé polovičce ten fakt, že máte někoho jiného, nebo se raději rozejít a ukončit trápení.

Seznamka pro zadané je ovšem velice diskrétní a je to dobrá volba zejména v tom případě, že druhý z partnerů je tolerantní. I on pak může využít tuto alternativu a spokojenost bude na obou stranách, a kdoví, třeba to pomůže k záchraně vztahu.