Seznamka pro teenagery

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
 
13 mil 
Počet uživatelů v ČR
 
Podíl žen
 
? %
52 %
Délka úvodního dotazníku
0 min
2 min
30 min
Placené
ne 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Ne každý „puberťák“ má vážnější vztah, a to z mnoha pestrých důvodů. Na vině může být jak nesmělost, tak naopak až přílišná drzost, nebo určité fyzické potíže, které pak frustrují při hledání dokonalého protějšku. Může se ale jednat rovněž o jistou nevyspělost, vždyť výjimku netvoří děvčata či chlapci, co si našli první vztah vlastně až v dospělosti. Když si přidáte současnou posedlost počítači, kdy je stále více samotářů, co se uzavřou do virtuálního světa, není divu, že kvalitní seznamky pro teenagery jsou v podstatě žádoucí.

Jaký je výběr a kde hledat?

Pokud patříte mezi ty, co jsou označování za pubertální mládež, a nemáte žádný bližší vztah, nemusíte si zoufat, jde to i přes internet a najde se poměrně uspokojivé množství specializovaných seznamek pro teenagery. Které stojí za vyzkoušení a můžou vám výrazně pomoci najít si lásku nebo přátelství?

  • Jenproosamele.webnode.cz
  • Seznamka pro 11-16
  • Teenmania.eu
  • Velfik.cz
  • Seznamka.vzdelani.cz

Je nutná registrace?

Registrace je vždy lepší, platí to v podstatě pro všechny typy seznamek, většinou tak získáte více možností hledání a také zadávání inzerátů. Ale i mezi seznamkami pro teenagery se najdou takové, kde není registrace nutností. Pokud například pouze hledáte tu nejzajímavější, tak nejprve procházejte vizuálně, možnost prohlížení inzerátů by měla být samozřejmostí i bez přihlašování.

Kamarádství, láska či erotika?

Než se pustíte do hledání nového partnera, musíte si uvědomit, co vlastně hledáte. Zda je to láska, která bude i hory přenášet, nebo věrné kamarádství, či snad trochu té erotiky? Pokud hledáte jako nezletilý erotiku, musíte dosahovat stanoveného věku, tedy alespoň 15 let. Buďte ale nesmírně opatrní, ať už jste mužského nebo ženského pohlaví, vždy se najdou falešní teenageři, za kterými se mohou skrývat dospělí. Možná pro vás bude nejlepším počátečním krokem pouhé dopisování a chat s potenciálním kamarádem či partnerem. Tak si ho alespoň řádně „oťukáte“.