Jak vytvořit na seznamce profil, který zaujme

Toužíte po seznámení a novém vztahu? Možností, jak se seznámit, máte několik, ale v posledních letech jsou zvláště oblíbené online seznamky. Klíčem k úspěchu je zajímavý profil, který se stane impulsem k tomu, aby vás další uživatelé seznamky oslovili. A kdo nedychtí po desítkách kandidátů? Přinášíme vám návod, jak si vytvořit atraktivní profil!

Vyberte si poutavou přezdívku

Volbu přezdívky nepodceňujte a zvolte takovou, která o vás bude něco vypovídat a odrážet vaši osobnost. Při vymýšlení přezdívky se vyhněte křestnímu jménu, zdrobnělinám a dětinským slovům. Naopak protějšky zaujmete vtipnými, originálními a dvojslovními přezdívkami, jež vybízejí ke konverzaci. Prohlédněte si uživatele s úspěšnými profily a inspirujte se jejich nicky.

Prozraďte o sobě základní informace

Ve svém profilu nemusíte zmiňovat, jaký máte příjem, bydlení ani zaměstnání, ale vyplatí se zveřejnit o sobě pár základních informací. Ostatní uživatelé si udělají představu o vašem vzhledu, povahových rysech a zájmech. Uveďte také, jakého partnera hledáte a zda chcete navázat přátelský, milenecký nebo vážný vztah. Předejdete tomu, že se vám budou ozývat lidé s odlišnými představami a očekáváními.

Nevymýšlejte si

Do profilu uvádějte pravdivé informace a nepřizpůsobujte ho tak, abyste zaujali a nalákali co nejvíce uživatelů seznamky. Při osobním setkání by drobné lži vyšly najevo a protějšek by odešel ze schůzky zklamaný. Koneckonců každý hledá partnera, který jej bude milovat takového, jaký je. Při vytváření profilu projevte svůj smysl pro humor, inteligenci nebo vyjevte svou romantickou duši a buďte pozitivní. Pozor si dejte na gramatické chyby.

Zaujměte svými odpověďmi

Zkuste se více rozepsat o svých zájmech, přáních a životních představách. Ostatní uživatelé ihned zjistí, zda vás něco spojuje. Pokud online seznamka nabízí dostatečný prostor k podrobnějšímu popisu, místo zaškrtnutí oblíbených činností sepište o svých koníčcích krátký odstavec. Jednoduché odpovědi totiž nevzbuzují příliš velký zájem. Vyhněte se všeobecným odpovědím a buďte konkrétní. Rozepište se, jakého partnera hledáte, ale nebuďte zase přehnaně nároční.

Nahrajte aktuální fotku

Při prohlížení profilů zjistíte, že mnoho lidí si nenahrálo na seznamku profilovou fotku. Seznámení přes internet je pak mnohem obtížnější, protože nevíte, koho oslovujete a ani ostatní si o vás nemohou udělat „obrázek“. Doporučujeme vám proto nahrát aktuální fotografii, která žádným způsobem nezkresluje, působí pozitivně a jste na ní dobře vidět. Seznamky většinou umožňují nahrání více fotografií, čehož byste měli využít.

Poučte se z chyb ostatních

Před vytvořením profilu si projděte ostatní profily. Nejspíše zjistíte, že většina profilů si je velmi podobná, chybí v nich detailní informace a obsahují staré fotografie, jež neodpovídají věku uživatelů seznamky. Vyplňte svůj profil poutavým způsobem, aby zaujal na první pohled a ostatní měli chuť si jej přečíst. Tím výrazně zvyšujete své šance na seznámení po internetu.

Aktualizujte informace

Zaregistrovali jste se na seznamce před několika měsíci a od té doby nastalo ve vašem životě mnoho změn? Může se stát, že přestanete kouřit, zhubnete, změníte účes nebo se začnete věnovat novému koníčku. Pokud to se seznámením myslíte vážně, pravidelně si v internetových seznamkách aktualizujte informace a přidejte nejnovější fotografie.

Jestliže se budete řídit tímto návodem a vytvoříte si zajímavý profil, stoupá pravděpodobnost, že se seznámíte, setkáte a navážete přátelství nebo vztah. Nenechte se však odradit případnými neúspěchy – na každého se jednou usměje štěstí!

Náš výběr
be2
be2