Seznámení přes internet – jak to funguje?

Seznamky online už dnes nejsou žádným tajemstvím a na internetu jich najdete skutečně hodně, dělené do různých kategorií. Již dávno to nejsou jen základní seznamky, kde on hledá ji nebo naopak, ve světě internetu narazíte i na poněkud méně všední typy seznámení. Možná jste v tomto směru úplným začátečníkem, kterému pomůže pár užitečných rad a tipů, jak vlastně takové internetové seznámení funguje.

Registrace či nikoliv?

První věcí, na kterou u většiny seznamek narazíte, je nutnost registrace a následného přihlašování. Je to jistá záruka spolehlivosti, ale najde se i pár seznamek, které fungují bez registrace. Jako začátečník se ale raději nejprve registrujte na některé ze známých českých nebo klidně i zahraničních seznamovacích stránek, mimo jiné získáte také více funkcí a možnost úpravy profilu.

Výběr partnera

Po zaregistrování a přihlášení se již můžete pustit do samotného seznamování přes internet a hledat dokonalého partnera. Většinou si budete prohlížet nabídku inzerátů, kde je k dispozici spousta informací, v ideálním případě také fotografie potenciálního partnera. Toho pak můžete buďto okomentovat v chatu, nebo mu rovnou zaslat soukromou zprávu.

Volit můžete zajisté podle kategorií, jako jsou On hledá ji, Ona hledá jeho, Ona hledá ji, On hledá jeho, a tak dále. Součástí takového webu pak může být i erotické seznámení.

Co očekávat?

Nečekejte seznámení na první pokus a lásku na první pohled. Většina inzerentů, kteří hledají lásku přes internet, jsou zpočátku zklamáni a musí absolvovat velikou řadu schůzek, většinou bohužel pro ně s negativním výsledkem. Ono není opravdu snadné najít dokonalý protějšek, a to ani prostřednictvím masových inzerátů. Někteří tito jedinci to pak vzdají, ale to je zřejmě chyba.

Ale můžete mít dostatek štěstí a hned narazit na toho člověka, kterého jste si vysnili.

Na co dát pozor při procházení seznamky:

  • Liché sliby
  • Nejasné informace
  • Cizí fotky
  • Vulgární projev
  • Negativní názory jiných uživatelů na daného jedince
  • Nespolehlivost a další ne právě solidní náznaky
Náš výběr
be2
be2