Seznamka pro děti

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
 
Počet uživatelů v ČR
 
Podíl žen
 
? %
Délka úvodního dotazníku
0 min
2 min
Placené
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 16 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Seznamka pro děti může být trochu problematická a existuje poměrně dosti případů, kdy namísto dětí vystupují dospělí, samozřejmě ne vždy dospělí, kteří se mohou chlubit dokonalým psychickým zdravím. Seznamky pro děti existují, ale nejsou příliš doporučovány. Přesto můžou mít svůj přínos, a když už to některý z vašich potomků riskne, může si najít zajímavého kamaráda.

Poučené děti

Není výjimkou, že se děti přihlásí do seznamky bez vědomí svých rodičů, i proto by měli rodičové tak trochu hlídat jejich internetové aktivity. I v případě dětských seznamek je tedy ideální nejprve vaše potomky náležitě poučit, a vysvětlit jim, že lákání na bonbóny může probíhat také v tomto prostředí.

V případě dětských seznamek se můžeme setkat se dvěma základními typy, tedy s takovými, kde inzerují skutečné malé děti, většinou s přispěním rodičů, druhou skupinu tvoří seznamky pro náctileté. V těch už se poměrně běžně vyskytují rovněž sexuální nabídky, ne vždy ale v podání zletilých. I z tohoto důvodu je lepší, když na seznamování vaší dcerky a synka přes internet dohlédnete, nebo ho po vlastním uvážení raději zakážete.