Seznamka pro seniory

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
 
13 mil 
Počet uživatelů v ČR
 
Podíl žen
 
? %
52 %
Délka úvodního dotazníku
0 min
2 min
30 min
Placené
ne 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Seniorská seznamka má poněkud jiné aspekty, než je tomu u jiných seznamek a najdete na ní také jiné kategorie. Online seniorské seznamky obsahují kromě obvyklých sekcí Ona hledá jeho nebo On hledá ji, také další specifické kategorie, například možnost pouze kamarádského vztahu, nebo přátelství na dálku prostřednictvím dopisování. To ale není zdaleka vše.

Prarodiče hledají vnoučata

Oblíbenou a zcela specifickou kategorií seznamek pro seniory je hledání vnoučat. Senioři zde podávají inzeráty, ve kterých hledají vnoučata, a to z různých důvodů. Například žádná nemají, nebo jsou ta jejich velice daleko a nesetkávají se s nimi. Jedná se o oboustrannou pomoc, která může rozšířit vaši rodinu.

Vnoučata hledají prarodiče

A na druhé straně také osiřelá vnoučata mohou s pomocí seniorských seznamek hledat babičku a dědečka, kteří jim už zesnuli či mezi nimi nepanují právě ideální vztahy. Kategorie Vnoučata hledají prarodiče již není u seznamek pro seniory žádnou novinkou, a také v tomto případě můžete pozvednout kvalitu vašeho osobního života.

Společné hobby a zájmy

Rysem seznamek pro lidi pokročilého věku je určitá sofistikovanost, často zde nejde vůbec o sex, ale pouze o kamarádství a případnou lásku. Tolerance je u seniorů již na mnohem vyšší úrovni a mnohdy postačí jen společné hobby a zájmy, které pomůžou vytvořit dokonalý pár.

Kdy zvolit seznamku pro seniory?

Seniorské seznamky si dnes volí stále více starších lidí, jejichž počítačová gramotnost se zvyšuje, a to je dobře. Mají tak možnost najít dokonalý protějšek a strávit tak zbytek života šťastní. Kdy tedy být natolik odvážný a vyzkoušet seznamku pro seniory?

  • Když jste přišli o celoživotního partnera z důvodu smrti
  • Když vás opustil druh z jiných důvodů
  • Po rozvodu
  • Když vás nenaplňuje současný vztah a partner vám toleruje vedlejší seznámení
  • Při vážné nemoci partnera- znovu by o tom měl vědět
  • Při hledání kamaráda, třeba jen na dálku