Ona hledá jeho

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
13 mil 
Počet uživatelů v ČR
158 tis 
474 tis 
Podíl žen
? %
? %
52 %
45 %
53 %
Délka úvodního dotazníku
2 min
5 min
30 min
15 min
5 min
Placené
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 24 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Není pochyb o tom, že vztah se občas rozpadne. Pokud je člověku třiadvacet, pětadvacet, pokud je obklopen přáteli (kteří mají další nezadané přátele), může se účastnit diskoték, navštěvovat párty a využívat mnoho dalších příležitostí na nová seznámení.

Pokud se člověku rozpadne vztah po čtyřicítce, těch nezadaných je pomálu. Stejně tak jsou omezeny příležitosti a místa, kde nezadané lidi tohoto věku potkat. A přiznejme si, že hůře jsou na tom ženy, než muži. Muž ve čtyřiceti může klidně lovit mezi dvacítkami. Ženy většinou hledají stejně starého nebo staršího partnera. A tak seznamka pro starší nebo přímo seznamka pro seniory není v žádném případě od věci. Vyšší věk je zde výhodou a společným jmenovatelem všech uživatelů takové seznamky.

Single ženy po třicítce

Ještě před pár lety by byly single ženy po třicítce vnímány ve společnosti jako “ty, které nikdo nechce”. Dnes je však situace zcela jiná. Vznikl nový trend a třicátnice už nejsou nechtěné chudinky, ale samostatné, emancipované, silné a inteligentní ženy, které se z různých důvodů rozhodly být samy. Upřednostnily vzdělání a kariéru před soužitím ve dvojici, přičemž partner a rodina mají přijít později. Neuvědomují si však, že s přibývajícím věkem, jejich šance na “klofnutí” odpovídajícího partnera rapidně klesají. A navíc často díky své emancipovanosti toho o mužích vědí jen málo, a to i přes svůj zralý věk. A tak se taková třicítka přehoupne přes pětatřicet a najednou, ta vzdělaná a stále ještě sexy kost, zjistí, že má na krku čtyřicítku a že seznámit se, najít si partnera, vůbec není jednoduché.

Možná se vyplatí zvolit seznamku pro náročné

Existují seznamky, které se zaměřují na lidi časově zaneprázdněné, na lidi s vyšším vzděláním, na lidi se zájmem o budování trvalejších vztahů. Existují seznamky pro náročné, které nabízejí uživatelský komfort, jež se v běžných seznamkách nevyskytuje. Tyto seznamky si zakládají na kvalitně vytvořených uživatelských profilech a disponují poměrně rozsáhlou uživatelskou základnou, která zaručuje kvalitní výběr potenciálních partnerů, a to i partnerů vyššího věku. Ideální volba i pro single ženy po třicítce.