Perverzní seznamka

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
Počet uživatelů v ČR
Podíl žen
? %
Délka úvodního dotazníku
2 min
Placené
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 9 hlasy, průměrně 4.8 z 5

Jsou vaše sexuální praktiky poněkud netradiční a vy nemůžete ve svém blízkém okolí sehnat dokonalého partnera, který vaše choutky ukojí? Pak se přemístěte na některou z perverzních seznamek. Ty nabízí v podstatě takové kategorie, jaké naleznete na běžných erotických seznamkách online, ovšem to vše v poněkud perverznějším ražení.

Bát se úchylů?

Jako první se možná budete ptát, jestli je nutné obávat se pochybných až nebezpečných individuí. Samozřejmě, že ano, ale to platí také pro již zmiňované erotické seznamky, které se tváří poněkud decentněji. Ovšem v mnoha případech se jaksi rozdíly mezi klasickými sexuálními seznamkami a těmi, které jsou perverzní, stírají. Vždy tedy musíte být opatrní, a to i v takovém případě, že v sexu vám není nic cizí.

Kdo chodí na perverzní seznamky

Existují ale také úchylky, které nejsou nebezpečné a dokážou jednomu přinést skutečně veliké erotické potěšení. Proto jsou účastníky perverzních seznamek například ti, kteří milují výhradně anální praktiky, milovníci fekálního porna, vyznavači různých fetišů, čůrání, ale také ti lidé, kteří to mají rádi na nevšedních místech. Ono možná označení perverzní někoho odpudí, ale jisté je, že v současnosti navštěvují takové weby tisíce žen i mužů.

Dělení dle krajů

Také v případě perverzní seznamky najdete již zavedené dělení na Ona hledá jeho, On hledá ji a tak dále, ale také můžete „lovit“ podle krajů, tedy hledat partnera, za kterým nebudete muset dojíždět příliš daleko. I perverzní weby pak umožňují hledat člověka s podobným zaměřením, který se možná nalézá kousíček od vás, nebo je dokonce skoro vaším sousedem.

Pouze řeči jsou také sexy

Pokud se tak trochu obáváte neúspěchu, zklamání nebo rovnou nebezpečí spojeného s perverzní seznamkou, můžete se účastnit pouze diskuze. Ona i obyčejná necudná slova dokážou pořádně rozparádit a nebudete vůbec nic riskovat. Diskuzní fóra jsou dnes běžnou součástí nejen perverzně zaměřených seznamovacích portálů, tak se je nebojte využít.