Seznamka Praha

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
13 mil 
17 mil 
 
Počet uživatelů v ČR
158 tis 
720 tis 
 
Podíl žen
52 %
45 %
57 %
? %
 
Délka úvodního dotazníku
30 min
15 min
10 min
2 min
0 min
Placené
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 26 hlasy, průměrně 4.2 z 5

V hlavním městě Praze není mnohdy problém seznámit se s někým, kdo vám bude určitým způsobem imponovat. Co když to ale není ten skutečně pravý, dokonalý protějšek, se kterým navíc bude náročné se setkat? Využijte některou z kamenných seznamek v Praze, nebo mrkněte na internet, kde nesporně najdete také kategorii seznamka Praha. Jedná se o sekci, ve které inzerují a hledají obyvatelé hlavního města, kteří už vědí o výhodách takového seznámení. Jaké jsou to konkrétně plusy?

Blízkost

Blízká setkání jsou díky seznamce v Praze možná a je jisté, že ušetříte za cestování. Praha je sice veliká, ale spojení je v ní velice dobré a je mnoho možností jak cestovat výhodně. Při seznamování v hlavním městě je právě blízkost tou první výhodou, je jich ale mnohem více.

Znalost prostředí

Pokud se budete seznamovat pomocí seznamky Praha, tedy takové, která je zaměřena na určitou lokalitu, oceníte také znalost prostředí. S potenciálním partnerem si můžete snadno dohodnout ideální místo setkání, které bude jakýmsi kompromisem. Nejlepší bude, když zvolíte takové místo, které máte v oblibě oba.

Sdílení bydlení v Praze

Bydlení v Praze není právě nejlevnější, a zde se nabízí další velká výhoda seznamky pro Prahu. Ano, uhádli jste, hovoříme o společném sdílení bytu nebo dokonce domu a s tím také souvisejících nákladů. Pokud se vám poštěstí seznámit se s protějškem, který bude platit polovinu účtů, bude to pro vaši peněženku značit velkou úlevu.

Mnoho možností zábavy

Při rande je více než cokoliv jiného, důležité, abyste se bavili, pokud možno oba. V Praze je naštěstí velká spousta různých možností, jak se pobavit a sdílet společné zájmy. Seznamka Praha v tomto případě umožní setkání dvou lidí, kteří si můžou najít společné zájmy, vypravit se do kina nebo třeba do divadla. Skvěle můžou v Praze strávit své rande i sportovci, na různých hřištích, kurtech a okruzích.

Těch výhod je pro pražské určitě hodně a seznamka Praha je tak jasnou volbou i pro ty poněkud nesmělejší.