Seznamka bez registrace

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
 
Počet uživatelů v ČR
 
Podíl žen
? %
 
Délka úvodního dotazníku
2 min
 
Placené
ano 
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.9 z 5

Ano, seznamka bez registrace opravdu existuje, dokonce se tak přímo jmenuje, ovšem vy si asi jako první položíte důležitou otázku, zda je vůbec tato seznamka dostačující a jestli má cenu účastnit se rychlého seznamování. Většina těch, co hledají lásku či jinou podobu seznámení, seznamku bez registrace samozřejmě ocení, ale jsou tu určitá ale. Na druhou stranu shledáváme i nesporné výhody. Které to jsou?

  1. Sociální funkce sdílení a zasílání zpráv můžou být velice podobné jako u registrovaných seznamek
  2. Široké možnosti při založení profilu bez registrace
  3. Možnost sdílení některých informací s ostatními uživateli
  4. U vlastního profilu si můžete vytvořit portfolio fotek
  5. Nemusíte se registrovat, nemusíte se bát nadměrných příchodů nevyžádaných mailů

Co seznamky bez registrace nenabízí?

Jsou zde ale přece jenom určitá rizika, například ta spojená s ochranou vašich osobních údajů, nebo tak, která můžou souviset s nedůvěryhodností dané seznamky. Na seznamkách bez registrace můžou chybět některé rozšířené funkce nastavitelné v profilu, nespornou nevýhodou je také poněkud méně poutavý design. Většina těch, kdo se seznamují, raději zvolí seznamku s registrací, z toho tedy vyplývá, že na neregistrovaných seznamkách bude také méně uživatelů, ačkoliv to může znít poněkud paradoxně.

Určitou nevýhodou může být také nedostatečné rozdělení na jednotlivé sekce, které jsou u mnoha registrovaných seznamek běžné, tedy například Ona hledá jeho či On hledá ji.

Co nabízí registrované seznamky bez registrace

Ale nemusíte se hned registrovat, když narazíte na zajímavé seznamovací stránky, i když ty využívají registrování svých uživatelů. Pokud tak neučiníte, můžete ovšem tak akorát prohlížet fotografie a přečíst si komentáře k nim, na jednotlivé inzeráty většinou nemůžete odpovídat a jinak přispívat. Přesto se vyplatí nejprve si daný typ seznamky „oťukat“, pokud jste začátečníkem, je to v podstatě nutnost. Pak můžete srovnávat, jaká je návštěvnost jednotlivých seznamek a z toho také vycházet.