Ona hledá ji

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet uživatelů celkem
Počet uživatelů v ČR
Podíl žen
? %
Délka úvodního dotazníku
2 min
Placené
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 21 hlasy, průměrně 4.7 z 5

I internetové seznamky, jako všechny ostatní, mají svá úskalí. Ne vždy si totiž můžete být jisti pravostí fotky a veškerými údaji, které má dotyčný na svém profilu. Existují však seznamky, které si své klienty ověřují osobně. Co si pod tím představit?

Stoprocentní diskrétnost zaručena

Tak například když ona hledá ji, tedy žena se chce seznámit s jinou ženou, musí se do seznamky dostavit osobně a tam si ji prověří. Podívají se na její občanský průkaz, uvidí, že fotka, která je na profilu (nebo na něj má přijít) není dvacet let stará. Ujasní si vzájemně, že zvolená kategorie pro hledání je ta správná. Klienti, ať už muži nebo ženy, mají zaručenu stoprocentní diskrétnost.

Utajená identita

Vzhledem k tomu, že mezi klienty této seznamky patří i politici, celebrity a vysocí manažeři – zkrátka ti, kteří mnohdy nechtějí svou fotku veřejně vystavovat a bojí se úskalí klasických internetových seznamek, jejich identita je v tomto případě odtajněna až na přání jich samotných. A je pouze na hledajících, zda se chtějí potkat s člověkem, o kterém dopředu tak úplně nevědí, kým vlastně bude.